O autorce Na osobních stránkách autorky KamiNetu se můžete dozvědět více o jejím vzdělání či absolvovaných kurzech, seznámit se s její publikační činností.
Najdete zde ale také návody, jak pracovat s nápravnými cvičeními, i metodiku práce s KamiNetem.
Videa
 

Somatopedická společnost natočila dokument o poruchách učení.
 
 

Dar dyslexie
Dokument o nelehkém životě dyslektiků a jejich uplatnění ve společnosti.
 
 

V roce 2010 se ČT1 věnovala celý týden tématu „poruchy učení“.
 

Knihy autorky Život rytíře
Kniha her a čtení, je zaměřena na starší žáky s dyslexií, vhodné pro 5.–6. ročník. Texty jsou krátké. Pro ty, kteří potřebují ještě i v tomto věku oporu ve vyznačených slabikách, je v knize jeden z textů vždy takto upraven.
Baví vás dobrodružné příběhy z historie? Přečtěte si.
Příběhy veverky Zrzinky
Učíme se di-ti-ni s veverkou Zrzinkou. Kniha příběhů doplněná zábavnými úkoly zaměřenými na měkké a tvrdé slabiky.
Astronomie bez dalekohledu
Populárně naučná kniha, ve které se můžete dozvědět mnoho informací o hvězdách a dalších nebeských tělesech, která jsou vidět pouhým okem. Kromě textů v knize najdete i spoustu zajímavých úkolů týkajících se souhvězdí. Kniha je psána třemi různými typy písma, aby si každý mohl najít to, které se mu čte nejlépe.
Fíovo čtení
Žirafa Fí vás zve k hravému čtení. Čtení vám nezabere víc než čtvrt hodiny denně a užijete si při tom mnoho zábavy společně s rodiči. Hurá do toho! – Pokud dítěti nejde čtení genetickou metodou a chcete vyzkoušet, zda by mu šla slabiková lépe, pak sáhněte po této knize. Vznikla jako pracovní listy právě pro tyto děti.

Poruchy učení a KamiNet Zajímá vás, jak je KamiNet žákům se specifickými poruchami přizpůsoben? Pak základní informace naleznete zde.

Projekty zaměřené na dospívající a dospělé Poruchy učení nejsou problémem pouze mladšího školního věku, ale provázejí jedince celý život.
Najdete zde odkazy na zajímavé projekty, které mě osobně oslovily a mohu je doporučit (Dyslang, Literacy).

Odkazy Najdete zde odkazy na další autorčiny stránky, některé šikovné stránky se související tématiku, ale také na stránky s dalšími testy vhodnými pro dyslektiky.
 

Všechna práva vyhrazena © 2002–2019 KamiNet